Олександр Потєряхін

IMG_1322f1

  • фахівець в галузі організаційної та економічної психології,
  • психолог-тренер, коуч-консультант,
  • керівник проекту «Лабораторія   інформаційно-психологічних технологій» (labipt.com),
  • Президент Української асоціації неінструментальної детекції брехні (uandl.org). 

 

Викладацькою та тренерською діяльністю займається понад 15 років.

За цей час ним проведено близько 350 семінарів та тренінгів, організованих за посередництва Міжнародного інституту бізнесу, Української економічної студи, Української школи бізнесу, Української асоціації якості та ін. організацій. 

 

Тематика його авторських семінарів та тренінгів охоплює весь спектр психологічних проблем діяльності сучасного підприємства чи організації: професійно-психологічний відбір кадрів, мотивація персоналу, формування професійно-психологічних умінь співробітників, організаційне лідерство і управління, діяльність персоналу в особливих умовах, психологічні аспекти забезпечення безпеки підприємства і т.п. Має багатий досвід індивідуального консультування та коучингу в цій області. 

 

Здійснює наукові дослідження психологічних проблем організаційної та економічної психології, результати яких опубліковані в наступних роботах: 

  1. Потєряхін А.Л. Психологія управління. Основи міжособистісного спілкування. – К.: ВІРА-Р, 1999.- 384 с. 
  2. Потєряхін А.Л. Психологія чуток (Науково-практичний посібник). – Чернівці, 2000. – 68 с. 
  3. Мостова І.М., Потєряхін О.Л. Організаційні та психологічні основи соціально-психологічного тренінгу: Навч. посібн.- К .: НА СБУ, 2000. – 26 с. 
  4. Мостова І.М., Потєряхін О.Л. Уміння Слухати співрозмовніка у процесі ПРОФЕСІЙНОГО спілкування: Навч.-метод. посібн.- К .: Вид-во НА СБУ, 2001. – 36 с. 
  5. Потєряхін О.Л. Психологія управлінського спілкування: Навчальний посібник. – К.: Алефа, 2001. – 98 с. 
  6. Більше 40 наукових та науково-практичних статей в журналах "Персонал", "Основи теорії та практики управління", "Журнал практикуючого психолога", "Відділ кадрів", "Довідник кадровика".