2 НАЦІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ БУХГАЛТЕРІВ

2 НАЦІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ БУХГАЛТЕРІВ:

МИСТЕЦТВО БУТИ УСПІШНИМ

 

«Для успіху в житті вміння спілкуватися з людьми 

​набагато важливіше за талант»

Джон Лаббок

Генеральний спонсор

M.E.Doc IS

Для Интернета

 

7 листопада 2014 року в Києві пройде 2й Національний форум бухгалтерів: Мистецтво бути успішним. 

 

За традицією, Національний форум бухгалтерів буде присвячений питанням саморозвитку та підвищення особистої ефективності Численні відгуки, отримані після заходу 2013 року, ще більше зміцнили нашу впевненість у необхідності та значимості таких заходів для представників бухгалтерської професії.

 

Дипломи престижних вузів, відомих бізнес-шкіл, сертифікати про підвищення кваліфікації не завжди є запорукою запаморочливої ​​кар'єри і значних життєвих досягнень. Щоб стати висококласним професіоналом, досягти бажаних висот в улюбленій роботі, потрібно не тільки володіти глибокими професійними знаннями, а й вміти грамотно і чітко донести їх до колег і підлеглих.

 

«Кому потрібні Ваші знання, якщо ви не вмієте комунікувати» говорив відомий тренер Френк Борг. Кожен день ми стикаємося з низкою ситуацій, в яких навички міжособистісного спілкування відіграють ключову роль: спілкування з податковим інспектором, численні дзвінки від контрагентів, донесення своєї точки зору керівнику, наради з підлеглими. Успіх будь-якої комунікації безпосередньо залежить від того, наскільки ми будемо почуті, а також зрозуміємо співрозмовника.

 

Програма 2 Національного Форуму бухгалтерів: Мистецтво бути успішним включає 8 майстер-класів від кращих бізнес-тренерів та лайф-коучерів України. Спікери форуму розкажуть про те, як будувати комунікації з представниками різних поколінь, навчитися слухати і розуміти співрозмовника, майстерно вести переговори, приймати ефективні рішення не тільки у звичній обстановці, але і в нестандартних ситуаціях, піти від шаблонного мислення і жити зі смаком.

 

Як казав Федір Достоєвський: «Жити – означає зробити художній витвір із самого себе». Проведіть цей день з тими, хто допоможе Вам подивитися на своє професійне і особисте життя по-новому, відкрити нові грані та прагнути до нових вершин.

 

З програмою та умовами участі можна ознайомитися за посиланням

Умови участі можна переглянути за посиланням

 

 

Додаткова інформація за телефонами:

  • 044 568 57 95
  • 044 482 28 58

або  за адресою: rnba@rnba.com.ua